Studio Bargello

  • 30 m²
  • 1 sypialnia
  • 1 łazienka
  • 4 goście
  • 2 łożka

Położony w dzielnicy Florencja - Historyczne centrum we Florencji Studio Bargello Florencja oferuje zakwaterowanie 800 m od takich atrakcji kulturalnych, jak Most Złotników. W 1-pokojowym apartamencie aktywni Goście mogą korzystać z lodowiska.

W czołowym apartamencie jest 1 łazienka. Ponadto w pokojach znajdują się suszarka do włosów i ręczniki kąpielowe.

Obiekt jest wyposażony w pełnowymiarową kuchnię.

Plac Katedralny jest w odległości 5-minutowego spaceru, a Galeria Uffizi - kilka kroków. Katedra Santa Maria del Fiore znajduje się 300 m od czołowy apartamentu. O rzut kamieniem od obiektu leży Muzeum w Domu Dantego. Studio Bargello o powierzchni 30 m² znajduje się 15 min spacerem od dworca kolejowego Florence Santa Maria Novella.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Studio Bargello Florencja
Proconsolo Apartment
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Proconsolo Apartment

8.7
Świetny 31 opinii
8 m od nieruchomości
USD 209 USD 188
za noc
Terrazza Giraldi
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Terrazza Giraldi

8.1
Bardzo dobry 19 opinii
74 m od nieruchomości
USD 153 USD 138
za noc
Alighieri Loft
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Alighieri Loft

85 m od nieruchomości
USD 125 USD 113
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Florencja-Peretola
    10 km

    Stacje kolejowe

    Santa Maria Novella
    1 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    Dla dzieci

    • Łóżeczka dla dzieci

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Ogrzewanie
    • Herbata i kawa
    • Stół
    • Prasowanie

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda
    • Gaśnice
    • Klucz

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 23:30
    Wyjazd: do 10:00
    Numer licencji048017LTN20668,IT048017C2S8JCJ4N5
    Często Zadawane Pytania
    • Czy Studio Bargello akceptuje zwierzęta?
      Niestety Studio Bargello nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy Studio Bargello posiada kuchnię?
      W Studio Bargello goście mogą korzystać z pełnowymiarowej kuchni wyposażonej w czajnik elektryczny, lodówkę i przybory kuchenne.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Studio Bargello Florencja

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij